Štóly a obrusy

MADDALENA 

Štóla inšpirovaná klasickými svadobnými závojmi. Pozostáva z jemného tylu a po oboch stranách je lemovaná 7 cm širokou čipkou. Vhodná je na farebný podklad, alebo na dotvorenie celkovej atmosféry na bielom obruse.

Rozmery : 190×35 cm a 160×35 cm

Cena nájmu: od 3,50€ za kus

 

HELENA 

Klasické celočipkované textilné štóly v maslovej farbe na stoly. Odporúčame pod ne použiť biely alebo farebný podklad, napríklad hnedú. Hodia sa pre klasický aj vintage štýl.

Rozmery: 200×30 cm

Cena: 5,00 €/ks

 

 

BLUE

 

BLUE

Veľmi moderná farba na slávnostnú svadobnú hostinu. Dá sa krásne kombinovať do námorníckeho alebo plážového štýlu. Nádherne vyzerá v kombinácii s inými farbami. Odporúčame biely podklad a dokombinovať výzdobu farebne alebo len do biela. Materiál: tyl so saténovým šikmým prúžkom.

Rozmer: 180×30 cm a 150×30 cm

Cena: 3,50€/ks

gallery

Starožitný obrus - ručná práca

 

Starožitný obrus – ručne vyšívaný zo začiatku 20.storočia.

Ak hľadáte "niečo staré" na svoju svadbu a zároveň vyznávate vintage štýl, tento obrus je presne pre vás. S dĺžkou až dva metre vystačí na candy bar alebo na stôl na dary, pozdravy, či kvety.

Cena vypožičania je 20,00€.

gallery

 

Vrecúška na príbor

 ANNA

ANNA

– krásne žakárové a veľmi elegantné vrecúško na príbor. Je z kvalitnej látky maslovej farby lemovanej saténovým šikmým prúžkom.

Rozmery: 10×24 cm

Cena nájmu: 1,10 €/ks

 

ROSIE

 

ROSIE

 

– obľúbené vrecúško z prírodnej jutoviny ozdobené úzkou čipkou. Je začistené, takže sa nestrapká. Kvôli malým čiastočkám a chĺpkom z jutoviny odporúčame používať s obrúskom. Pri zapožičaní vrecúšok vám poskytneme zakladač príborov na bufet zdarma.

Rozmery: 9×23 cm

Cena nájmu: 1,00€

 

Ceny sú uvedené s DPH. Počty kusov a dostupnosť si, prosím overte vždy u nás. Rezervácia vopred je nutná.